Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Як встигнути все, не затрачаючи при цьому великих зусиль?

Головна Новини Як встигнути все, не затрачаючи при цьому великих зусиль?
Дата публікації: 05.10.2015

varuna Как организовать время, чтобы все успетьНапевне це питання хоча б раз в житті ставив собі кожен із нас. Як правильно розставити пріоритети  в роботі, щоб вона була продуктивною, і приносила більше радості, аніж втоми? Що ж рецептів успіху багато, але працюють вони по різному. Оцінивши свої звички у роботі і особливості свого мозку, ви самі зможете підібрати правильний ключ до системи своєї мотивації, і тоді навіть рутинна робота приноситиме задоволення! А для того, щоб це сталося прочитайте декілька наступних практичних порад:

  1. Перш за все потрібно визначити як ваш мозок реагує на нестачу провізії. Адже є два варіанти: поки нормально не поїсте, мозок продуктивно працювати не буде і навпаки, як тільки поїсте, він розслабиться і захоче відпочивати, а не працювати! Експериментальним шляхом ви можете визначити що характерно особисто для вас!
  2. І так давши мозку провізію, або забравши її в нього переходьте безпосередньо до завдань які ви хочете виконати! Є два способи розв’язання задач: послідовно та паралельно. Нейробіологія давно довела те, що для жінок характерно робити декілька справ одночасно, а для чоловіків, навпаки легше обрати одне завдання і виконати його до кінця. Але це тільки схильність, а не аксіома! Отож, ви повинні визначити для себе, в якому випадку ви отримаєте кращий результат. Часто рекомендують тільки послідовне виконання справ. Проте жінки , виконуючи декілька справ одночасно – мають на меті зекономити час. Можна також об’єднати цих два типи наприклад таким способом: важкі завдання виконувати послідовно, декілька простих паралельно!
  3. До речі, є ще така цікава річ, як продуктивність праці. В одних людей максимальна продуктивність проявляється в першій половині дня.  Їх ще люблять називати жайворонками, а є їхні антиподи сови – активність у них  найбільша у ночі. Намагайтесь використовувати для складних марудних завдань свій максимально продуктивний час. Відтак справитись з нецікавою роботою буде легше.
  4. Для нормальної працездатності важливим фактором є сон. Його недостатня кількість годин дуже зменшує концентрацію і швидкість реакції. Від недосипання мозок швидко втомлюється,  і як результат —  вся  мотивація кудись зникає.
  5. 3298_kak_vse_uspevat_na_raboteНамагайтесь забрати із робочого столу все, що вас може відволікати! Якщо ви в дома: спочатку зробіть хатні справи, а потім сідайте за роботу, тоді ваші шанси на її успішне виконання однозначно збільшаться.
  6. Усі ми знаємо приказки «У страху очі великі», або «Очам страшно, а руки зроблять». Так от, у багатьох людей є психологічна проблема розпочати яку-небудь роботу, якщо вони знають, що це нелегка справа! Мозок спрямований на економію енергії і отримання негайного позитивного результату.  Але є спосіб його переграти, не забувайте мозок – азартний гравець (ось через що люди так легко потрапляють на сир в мишоловці). Ви можете самі себе тренувати і видавати нагороду. Наприклад: якщо я зроблю це, то піду і куплю свої улюблені тістечка, плаття яке мені сподобалось, зроблю нову зачіску і так далі.  І тоді мозок буде на вашій стороні! Ви швидко подолаєте роботу і піднімете собі настрій!
  7. Навіть великі подорожі починаються з одного кроку. Ми з вами добре знаємо, що  є справи, які займають п’ять хвилин, а є ті на які може не вистачити і місяця, а то й року! То що ж в такому разі робити? Поділіть роботу на відрізки, і ви незчуєтесь як прийдете до фінішу.
  8. Хто уміє гарно працювати, той й уміє гарно відпочивати! Ваш відпочинок повинен дарувати вам нові сили, а не забирати їх. Тому, до того чим займатись у вихідні потрібно підійти відповідально! Для того, щоб очистити голову від зайвих думок, потрібно заставити працювати тіло. Пограйте з друзями в футбол, теніс, баскетбол. Підіть на прогулянку з собакою, виберіться з міста на природу. І ви побачите, що фізична активність не зморить вас, а навпаки —  пробудить нові сили і енергію. Гарний кровообіг, насиченої киснем крові сприяє регенерації тканин, очищенню  і покращенню загального стану організму.
  9. Але якщо все перераховане вище вам не допомагає,  то справа тут може бути тільки у волі, з якої випливає наполегливість, сила долати всі перешкоди, амбіції. Воля піддається тренуванню. Для розвитку волі найкраще підходять різні спортивні секції, особливо це стосується бойових мистецтв, вони зможуть пробудити у вас дух справжнього воїна.
  10. Немає сенсу витрачати час на сумніви — братись за діло чи ні.  Почніть робити і навіть не помітите,  як нудна, нецікава робота стане для вас звичною і комфортною.

 

Отже успіхів вам на шляху вдосконалення!

 

Останні новини

З Днем Вишиванки!

Зі святом, Україно! 💙💛 Наш колектив приєднується до святкування Дня вишиванки. Національна пам’ять ...

Детальніше...
Допомагаємо захисникам Батьківщини

Практично не писали про таке, але з перших днів війни ми долучаємось до допомоги тим, хто боронить нашу ...

Детальніше...
15 травня — Міжнародний День Сім’ї

«Ніщо не може бути важливішим ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо куди занесе життя, саме ...

Детальніше...
Знижки та акції завжди під рукою

-5% на все в аптеках «Конекс» В період з 18.05.2022 по 31.05.2022 кожен підписник спільнот «Аптеки ...

Детальніше...
Усі новини