Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Відгуки користувачів

Відгуків
3.3

Базується на 13 Відгуках

5
46% 
6
4
15% 
2
3
0% 
0
2
0% 
0
1
38% 
5
Залишіть відгук

Введений email уже зареєстрований в нашій системі!

*Поля є обов'язковими для заповнення

**Не публікується на сайті (унікальний ідентифікатор в системі)

***Макс. розмір фото 3 мб., підтримуваний формат - .jpeg

12-01-2022 София
flag-Ukraine Україна

Фармацепт - молодец.

Сегодня с утра нужно было срочно купить таблетки, забежала в Гроше в аптеку этой сети. Порадовало, что не было очереди, а то в последнее время постоянно стою и жду. А здесь со мной поздоровались только я вошла в двери, ми лая женщина за касой все быстро мне собрала. Нравится мне такое обслуживание, когда улыбаются, вежливы, уточняют. А не просто по списку, как серая масса... Все хорошо! Молодцы!

Мережа аптек Мережа аптек "КОНЕКС" 12-01-2022

Доброго дня, Софія! Дякуємо за відгук. Не хворійте та звертайтесь у разі потреби.
22-12-2021 Юрій
flag-Ukraine Україна

Видаляють негативні відгуки!

Доброго дня! Взагалі до одного моменту був задоволений роботою даної мережі! Одного разу трапився прикрий момент з фармацевтом яка дозволила собі давати недоречні рекомендації мені як клієнту/покупцю. Вела себе завзято, відповідала грубо, ображала. Я залишив відгук на даному сайті. ВІДГУК БУВ НЕГАТИВНИМ! Цей відгук спочатку було опубліковано, через 2 дні видалено адміністратором чи модератором сайту. Зі мною зв'язалась якась уповноважена особа яка вислухавши мою сторону - зобовязалась розібратись в ситуації. Сподіваюсь що це були не просто слова а з фармацевтом провели бесіду. Однак відгук мій так і не залишився на сайті! Вважаю неприпустимим ситуацію коли будь-яка мережа в розділі відгуків "фільтрує" які відгуки залишати а які видаляти! Це все наводить сумнів щодо прозорості та відкритоссті в роботі даної мережі! P.S. Хоч цей відгук не видаліть!

Мережа аптек Мережа аптек "КОНЕКС" 28-12-2021

Доброго дня, Юрій! Всі відгуки які потрапляють на сайт проходять модерацію, щоб уникнути спаму і застосування нецензурних виразів. Тому інколи вони можуть бути не активними деякий час (але не довше 4 діб з дати розміщення). Ми цінуємо кожен відгук і будь-який зворотний зв'язок від наших клієнтів. Компанія "Конекс" цінує прозорість. Отже, систему відгуків використовує для збору об'єктивної інформації від клієнтів, щоб покращити сервіс і якість обслуговування в наших аптеках. Ваш відгук, як і всі інші негативні та позитивні, ви можете бачити на нашій сторінці відгуків, в чому можете переконатись ще раз уважно переглянувши всі відгуки.
22-12-2021 Назар Олексійович
flag-Ukraine Україна

Аптека Соборна

Обслуговування хороше, але іноді треба постояти в очереді.

Мережа аптек Мережа аптек "КОНЕКС" 22-12-2021

Доброго дня, Назар Олексійович! Дякуємо за відгук. Не хворійте та звертайтесь у разі потреби.
20-12-2021 Валентина
flag-Ukraine Україна

Апека в м.Біла Церква 20/12/2021

Відвідала аптеку 153 у м.Біла Церква і була неприємно вражена.Працівниця аптеки не привітна, не ввічлива, розмовляє російською мовою і не розуміє українську. На моє запитання, чому вона така не ввічлива з клієнтами, відповіла ,що якщо мені щось не подобається,то я можу йти в інші аптеки.Шкода, що у мережі Конекс працюють такі працівниці.

Мережа аптек Мережа аптек "КОНЕКС" 21-12-2021

Доброго дня, Валентина. Дякуємо за детальний відгук. Перепрошуємо за ситуацію, що склалась. Інформацію передали відповідальним співробітникам для опрацювання.
16-12-2021 Ольга
flag-Ukraine Україна

аптека по вул. Хм.шосе 23

Хороша аптека, дуже ввічливі і досвідчені фармацевти завжди надають відмінну консультацію. Єдине що не зручно, то заїзд з коляскою взимку. Встановіть резинові накладки щоб не було так слизько.

Мережа аптек Мережа аптек "КОНЕКС" 16-12-2021

Доброго дня, Ольга! Дякуємо за відгук. Інформацію передано до відповідного відділу. Не хворійте та звертайтесь у разі потреби.