Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Політика конфіденційності

Головна Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Мережа аптек КОНЕКС бере на себе зобов’язання дотримуватися конфіденційності Персональних даних споживачів, зокрема, здійснюватиме обробку Персональних даних з урахуванням основних прав та свобод, а також особистої гідності споживачів, відповідально ставиться до дотримання права кожного споживача на конфіденційність персональних даних і вживає технічні й організаційні заходи для забезпечення відповідного рівня захисту оброблюваних персональних даних від несанкціонованого доступу.

Згідно зазначених пріоритетів ми підготували цю Політику конфіденційності та захисту персональних даних, щоб споживач розумів, яким чином буде здійснювати збір, використання та захист його Персональних даних.

З метою належного надання нами послуг, нам може знадобитися надання користувачами певної особистої інформації та деталей, і тому ми хотіли б пояснити процедуру та способи обробки наданих нам даних.

Ця Політика конфіденційності також дасть Вам повну інформацію, щоб Ви могли дати явну та інформовану згоду на обробку своїх Персональних даних відповідно до чинного законодавства.

Це означає, зокрема, що будь-яка обробка Персональних даних мережею аптек КОНЕКС буде відбуватися з дотриманням принципів законності, справедливості, прозорості, обмеження мети, обмеження зберігання, мінімізації, точності, цілісності та конфіденційності даних.

Володілець персональних даних

Володільцем персональних даних щодо всіх операцій з обробки Персональних даних, що здійснюються через Веб-сайт, є мережа аптек КОНЕКС.

 

Яку інформацію від Вас ми збираємо?

Коли Ви користуєтеся Веб-сайтом та, зокрема, надаєте інформацію та завантажуєте файли на Веб-сайт для отримання доступу до послуг Веб-сайту, мережа аптек КОНЕКС може збирати та обробляти інформацію, пов’язану з Вами як особою, а також інформацію, яка дозволяє ідентифікувати Вас безпосередньо або разом із додатковою інформацією («Персональні дані»). Така інформація може збиратися мережею аптек КОНЕКС як тоді, коли Ви самі вирішите надати її (наприклад, коли Ви замовляєте будь-які послуги, що надаються мережею аптек КОНЕКС через Веб-сайт).

 

Дані, що надаються користувачами добровільно

При створенні облікового запису на Веб-сайті Вам буде запропоновано надати певні Персональні дані, такі як контактні дані (наприклад, Ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону, країну проживання та фактичну адресу).

Якщо Веб-сайт дозволяє Вам зареєструватися через свій особистий профіль у соціальних мережах (соціальний логін) з попередньою та відкликаною згодою, ми можемо отримати доступ до тієї ж обмеженої інформації, що міститься в такому профілі, що стосується Вашого імені, віку, місцезнаходження.

Обробка даних

Обробка даних здійснюється за допомогою таких процедур, технічних та електронних засобів, які підходять для захисту конфіденційної інформації та безпеки даних і включають в себе збір, запис, організацію, зберігання, консультацію, розробку, зміну, підбір, пошук, формування, використання та знищення даних, включаючи поєднання двох або більше таких заходів.

Чому ми обробляємо цю інформацію? Цілі обробки та юридичні підстави.

Мережа аптек КОНЕКС збирається використовувати Ваші Персональні дані, зібрані через Веб-сайт, для наступних цілей:

• Для надсилання Вам сповіщень за допомогою push-повідомлень; для верифікації Вашої особи та створення реєстраційного сервісу мережею аптек КОНЕКС; для надсилання Вам інформаційних бюлетенів, на які Ви підписалися як на послугу (що містить лише інформаційний контент); для інформування Вас про можливі акційні пропозиції та іншу інформацію про продукцію, що реалізується Мережею аптек КОНЕКС.

Жодна згода не вимагається на обробку даних у разі, коли така обробка є необхідною для надання запитуваних послуг і для виконання угоди, стороною якої Ви є, або для здійснення заходів, необхідних перед підписанням угоди.
Необов’язковим для Вас є надання згоди мережі аптек КОНЕКС на обробку Ваших Персональних даних; проте, якщо Ви її не надасте, мережа аптек КОНЕКС не зможе надати Вам будь-які послуги.

Обробка даних для таких цілей ґрунтується на Вашій інформованій та явній згоді. Ви ніколи не зобов’язані надавати мережі аптек КОНЕКС згоду на використання Ваших Персональних даних; відмова надати таку згоду не призведе до жодних наслідків (крім того, що Ви не зможете отримувати подальші маркетингові сповіщення від мережі аптек КОНЕКС). Будь-яку надану згоду також можна відкликати на подальшому етапі шляхом надсилання листа на офіційну електронну адресу мережі аптек КОНЕКСoffice@konex.com.ua.

Обробка даних для таких цілей ґрунтується на Вашій згоді, зібраної за допомогою спливаючого банера файлу cookie та/або спеціального поля для позначки.
Обробка даних з цією метою є необхідною для дотримання законних інтересів мережі аптек КОНЕКС в запобіганні та виявленні шахрайських дій або неналежного використання Веб-сайту (для потенційно злочинних цілей).

• Для аналізу і покращення нашого обслуговування, вдосконалення Веб-сайту, оцінки ефективності маркетингової діяльності та послуг мережі аптек КОНЕКС, проведення статистичного та демографічного аналізу клієнтів мережі аптек КОНЕКС та зареєстрованих чи незареєстрованих користувачів («Аналітична обробка даних»).

Обробка даних з цією метою є необхідною для дотримання законних інтересів мережі аптек КОНЕКС при розробці та управлінні Веб-сайтом, а також для покращення послуг, що надаються на Веб-сайті.

Користувачі не зобов’язані надавати Персональні дані для перегляду публічних сторінок Веб-сайту. Надання Персональних даних для вищезазначених цілей не є обов’язковим, проте, якщо користувачі не нададуть необхідні дані (зазначені в реєстраційній формі, за необхідності), вони можуть не завершити реєстрацію або не скористатися відповідними послугами.

Діти

З метою дотримання законів, що захищають конфіденційність дітей в Інтернеті, КОНЕКС свідомо та навмисно не збирає жодних Персональних даних дітей молодше 16 років. Мережа аптек КОНЕКС серйозно та відповідально ставиться до забезпечення конфіденційності Персональних даних дітей. Відтак, ми радимо батькам або опікунам допомогти та скеровувати кожну дитину віком до 16 років, яка має намір переглянути Веб-сайт або отримати доступ до послуг, що надаються мережею аптек КОНЕКС. У разі якщо мережі аптек КОНЕКС стане відомо, що нею випадково було зібрано Персональні дані дітей віком молодше 16 років, мережа аптек КОНЕКС негайно видалить таку інформацію.

Безпека персональних даних

Усі Персональні дані, що збираються і обробляються через Веб-сайт, будуть зберігатися та оброблятися таким чином, щоб звести до мінімуму ризик знищення, втрати (включаючи випадкову втрату), несанкціонованого доступу / використання чи несумісного використання з початковою метою збору даних. Для цього застосовуються технічні та організаційні заходи безпеки, встановлені мережею аптек КОНЕКС.

Збереження Персональних даних

Як правило, мережа аптек КОНЕКС зберігатиме Ваші Персональні дані лише до тих пір, поки це буде суворо необхідно, залежно від причин, для яких вони були зібрані.

Як тільки Ви заперечите проти їх обробки, Персональні дані більше не будуть використовуватися для таких цілей, хоча мережа аптек КОНЕКС все ще може зберігати їх, зокрема, для захисту своїх інтересів, пов’язаних із потенційною відповідальністю за обробку таких даних.

• Персональні дані, які обробляються з метою дотримання Відповідності, зберігатимуться в мережі аптек КОНЕКС протягом періоду, який вимагається відповідно до конкретних юридичних зобов’язань, за якими оброблялися Персональні дані.
• Персональні дані, що обробляються для запобігання Неналежного використання / шахрайству та Аналітичної обробки даних, зберігатимуться в мережі аптек КОНЕКС до тих пір, поки це вважатиметься суворо необхідним для досягнення цілей, для яких вони були зібрані.

Після таких періодів всі Персональні дані повинні бути видалені або знеособлені, за винятком тих Персональних даних, які ми повинні зберігати протягом більшого періоду відповідно до чинного законодавства.

Які Ваші права? Як Ви можете ними розпоряджатися?

Як суб’єкт персональних даних, Ви маєте право в будь-який час скористатися наступними правами:
• Отримати підтвердження про наявність Ваших Персональних даних, які обробляються мережею аптек КОНЕКС, а також доступ до таких даних та їхні копії;
• Оновлювати, змінювати та/або виправляти свої Персональні дані, якщо вони є неточними або неповними;
• Стирати свої Персональні дані, якщо вважатимете, що обробка є непотрібною або незаконною, зробити Персональні дані анонімними, блокувати дані, обробка яких є незаконною, або встановити обмеження на обробку;
• Заперечити проти обробки своїх Персональних даних через відповідні причини, пов’язані з певними ситуаціями, що, на Вашу думку, може перешкоджати мережі аптек КОНЕКС обробити Ваші Персональні дані для певних цілей;
• Заперечити проти обробки своїх Персональних даних з метою надсилання рекламних матеріалів, проведення прямих продажів, маркетингових досліджень або комерційного зв’язку;
• Вимагати обмеження обробки своїх Персональних даних, якщо вважатимете, що Персональні дані є неточними, або що обробка є непотрібною або незаконною, а також якщо Ви заперечили проти обробки;
• Відмовитися від показу реклами на основі інтересів. Ми співпрацюємо з третіми особами для керування нашою рекламою на інших сайтах. Наш партнер може використовувати файли cookies або схожі технології з метою надання Вам реклами на підставі Ваших переглядів, активностей та інтересів.

Зверніть увагу, що більша частина Персональних даних, наданих Вами мережі аптек КОНЕКС, може в будь-який час бути змінена, у тому числі налаштування електронної пошти, через доступ, за необхідності, до Вашого профілю користувача, створеного на Веб-сайті.

 

Доповнення

Мережа аптек КОНЕКС залишає за собою право частково або повністю змінити цю Політику конфіденційності, або ж просто оновити її зміст, наприклад, в результаті змін у чинному законодавстві. Мережа аптек КОНЕКС повідомить Вас про такі зміни, як тільки вони будуть внесені, які стануть обов’язковими відразу після їх опублікування на Веб-сайті. Тому мережа аптек КОНЕКС просить Вас переглядати регулярно цю Політику конфіденційності для ознайомлення з її останньою оновленою версією, щоб Ви могли постійно знати, як мережа аптек КОНЕКС збирає та використовує Персональні дані.

Що таке файли cookie?

Файли cookie – це маленькі текстові файли, які відправляються на пристрій користувача (зазвичай до веб-браузера) від відвіданих веб-сайтів; вони зберігаються у пристрої користувача і в подальшому передаються веб-сайтам при наступних відвідуваннях. (Під час навігації Веб-сайтом користувач іноді може отримувати файли cookie від інших веб-сайтів і веб-серверів, так звані сторонні файли cookie. Це відбувається тому, що відвіданий веб-сайт може містити такі об’єкти як зображення, мапи, звукові файли, посилання на індивідуальні веб-сторінки у різних доменах, розташовані на серверах, відмінних від тих, де зберігається відвідана сторінка).

Файли cookie не зашкоджують Вашому пристрою та дозволяють нам забезпечити швидшу та кращу навігацію (їх цілі можуть змінюватися від автентифікації до зберігання інформації у конфігураціях користувачів на певному сервері тощо) на нашому Веб-сайті. Надалі файли cookie, наприклад, ті, що використовуються для формування комерційних пропозицій для Вас, зберігаються на Вашому пристрої лише після прямої згоди, що виражена у явній поведінці або через інструменти, описані далі. Файли cookie як правило присутні у великих кількостях у кожному призначеному для користувача браузері та зберігаються тривалий час.