Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Визначено переможців конкурсу студентських проектів “КОНЕКС – аптека завтрашнього дня”!

Головна Новини Визначено переможців конкурсу студентських проектів “КОНЕКС – аптека завтрашнього дня”!
Дата публікації: 26.12.2014
130

DSC_385024 грудня 2014 року відбувся фінал конкурсу студентських проектів на тему: «КОНЕКС – аптека завтрашнього дня».

Даний конкурс тривав протягом останніх чотирьох місяців та мав на меті долучити активну молодь м. Вінниці до плідної співпраці з компанією КОНЕКС.

До участі запрошувались студенти усіх ВУЗів. Так фіналістами конкурсу стали представники з Торговельно-економічного, Політехнічного, Медичного, Педагогічного та Тернопільського університетів. Осторонь не залишились їх молодші колеги. Серед фіналістів були представники від Медичного та Аграрного коледжів.

З поміж великої кількості робіт та творчого ажіотажу експертна комісія обрала фіналістів. За результатами двох турів до фіналу вдалось дійти 16 командам.

Урочиста частина завершення конкурсу проходила в затишній творчій атмосфері арт галереї ІнтерШик. На гостей свята чекали святковий фуршет, приємна музика, гарні пісні у виконанні чудової вокалістки, конкурси з подарунками та оголошення переможців.

За висновками експертної комісії, до складу якої входили: керівник відділу маркетингу, керівник відділу роздрібної торгівлі, керівник відділу оптової торгівлі та головний бухгалтер підприємства КОНЕКС переможцями стали:

DSC_40633 місце – студентка Вінницького торговельно-економічного університету КОНОВАЛЬЧУК АНЖЕЛА МИХАЙЛІВНА, яка отримала почесний диплом та грошовий сертифікат на суму 1500 грн

2 місце – студентка Вінницького національного медичного університету БАРЦІХОВСЬКА НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА, яка нагороджена почесним дипломом та грошовим сертифікатом у розмірі 2500 грн

1 місце конкурсу розділили між собою учасники двох університетів – це команда Тернопільського національного економічного університету: БАЛАЦЬКА ОЛЕНА ЮРІЇВНА та ЗАВАЛЬНЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, а також представниця Вінницького торговельно-економічного університету ОЛЕКСІЄНКО МАРИНА СЕРГІЇВНА.  Переможцям конкурсу було вручено дипломи, а також подарункові сертифікати у розмірі по 3000грн.

Ми щиро вітаємо наших переможців!!

Проте, на цьому співпраця компанії КОНЕКС із переможцями не закінчується, так як організатори конкурсу наголосили фіналістам, що будуть залучати авторів проектів до втілення запропонованих ними ідей, а також запрошувати активістів до подальшої діяльності в компанії КОНЕКС.

В цілому вечір був сповнений приємними емоціями, піднесеним настроєм, а також знайомствами та обміном думками щодо запропонованих ідей та шляхів їх реалізації і звичайно фотографіями))

Які усі учасники можуть отримати, звернувшись з листом на адресу retail@konex.com.ua.

Компанія КОНЕКС щиро дякує усім учасникам конкурсу за участь та вітає фіналістів і переможців конкурсу  із гідною перемогою та бажає нових звершень, успіхів у навчанні та гарних свят!

Відеосюжет фіналу конкурсу Ви можете переглянути на сторінці компанії КОНЕКС у YouTubeDSC_385024 декабря 2014 состоялся финал конкурса студенческих проектов на тему: «КОНЕКС — аптека завтрашнего дня».

Данный конкурс длился в течение последних четырех месяцев и имел цель привлечь активную молодежь г. Винница к плодотворному сотрудничеству с компанией КОНЕКС.

К участию приглашались студенты всех ВУЗов. Так финалистами конкурса стали представители Торгово-экономического, Политехнического, Медицинского, Педагогического и Тернопольского университетов. В стороне не остались их младшие коллеги. Среди финалистов были представители от Медицинского и Аграрного колледжей.

С большого количества работ и творческого ажиотажа экспертная комиссия выбрала финалистов. По результатам двух туров в финал удалось пройти 16 командам.

Торжественная часть завершения конкурса проходила в уютной творческой атмосфере арт галереи ИнтерШик. Гостей праздника  ждали праздничный фуршет, приятная музыка, красивые песни в исполнении замечательной вокалистки, конкурсы с подарками и объявление победителей.

По заключению экспертной комиссии, в состав которой входили: руководитель отдела маркетинга, руководитель отдела розничной торговли, руководитель отдела оптовой торговли и главный бухгалтер предприятия КОНЕКС, победителями стали:

DSC_40633 место — студентка Винницкого торгово-экономического университета КОНОВАЛЬЧУК АНЖЕЛА МИХАЙЛОВНА, которая получила почетный диплом и денежный сертификат на сумму 1500 грн

2 место — студентка Винницкого национального медицинского университета БАРЦИХОВСКАЯ НАТАЛЬЯ АНДРЕЕВНА, которая награждена почетным дипломом и денежным сертификатом в размере 2500 грн

1 место конкурса разделили между собой участники двух университетов — это команда Тернопольского национального экономического университета: БАЛАЦКАЯ ЕЛЕНА ЮРЬЕВНА и ЗАВАЛЬНЮК ИРИНА АЛЕКСАНДРОВНА, а также представительница Винницкого торгово-экономического университета ОЛЕКСЕЕНКО МАРИНА СЕРГЕЕВНА. Победителям конкурса были вручены дипломы, а также подарочные сертификаты в размере по 3000грн.

Мы искренне поздравляем наших победителей !!

Однако, на этом сотрудничество компании КОНЕКС с победителями не заканчивается, так как организаторы конкурса отметили, что и в дальнейшем будуть сотрудничать с финалистам и привлекать авторов проектов к реализации предложенных ими идей.

В целом вечер был наполнен приятными эмоциями,  хорошим настроением, а также новыми знакомствами и  конечно фотографиями))

Которые все участники могут получить, обратившись с письмом по адрессу retail@konex.com.ua 

Компания КОНЕКС искренне благодарит всех участников конкурса и поздравляет победителей с достойной победой и желает новых свершений, успехов в учебе и хороших праздников!

Видеосюжет финала конкурса Вы можете посмотреть на странице компании КОНЕКС в YouTube

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини