Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Відкриття нової аптеки за адресою вул. Пирогова,112а!

Головна Новини Відкриття нової аптеки за адресою вул. Пирогова,112а!
Дата публікації: 08.07.2014
306

1 червня 2014 року мережа адрес здоров’я КОНЕКС відкрила нову аптеку за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова, 112. Урочиста подія співпала з Міжнародним Днем захисту дітей. Тому на відвідувачів та гостей свята чекав подвійний сюрприз. Казкові герої разом з дітками мандрували в країну Здоров’я, малювали малюнки, брали участь у конкурсах, майтер-класах та перевтілювались у різні образи за допомогою аквагриму.

На дорослих теж чекали приємні новини – безкоштовний майстер-клас з вимірювання тиску, смачні дегустації, фіто-бар, а також безліч подарунків та акційних пропозицій.

Наприкінці свята усі присутні вітали іменинників дня, а також запускали в небо кульки бажань з найкращими мріями та сподіваннями.

 

З найкращими побажаннями компанія КОНЕКС!

[nggallery id=4]01.06.2014 года аптечная сеть «Конекс» открыла новую аптеку по адресу г. Винница, ул. Пирогова, 112а. Торжественное событие совпало с Международным Днем защиты детей. Поэтому посетителей и гостей праздника ждал двойной сюрприз. Сказочные герои вместе с детьми путешествовали в страну здоровья, рисовали рисунки, принимали участие в конкурсах, мастер-классах и перевоплощались в различные образы с помощью аквагрима.

На взрослых тоже ждали приятные новости — бесплатный мастер-класс по измерению давления, вкусные дегустации, фито бар, а также множество подарков и акционных предложений.

В конце праздника все присутствующие поздравляли именинников дня, а также запускали в небо шарики желаний с заветными мечтами и  светлыми надеждами.

[nggallery id=4]

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини