Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Відкриття аптеки у м. Немирів та свято Гарбуза разом з веселими відьмочками

Головна Новини Відкриття аптеки у м. Немирів та свято Гарбуза разом з веселими відьмочками
Дата публікації: 07.11.2014
85

31 жовтня аптечна мережа КОНЕКС урочисто відкрила нову аптеку у м. Немирові, за адресою вул. Горького, 96. Так сталось, що відкриття аптеки співпало з міжнародним днем Хеловіну (Halloween), в Україні його ще називають святом Гарбуза.

І хоча свято здебільшого відзначають діти, було вирішено для дорослих, відкрити нову сучасну аптеку з доступними цінами, якісним асортиментом та кваліфікованим обслуговуванням, а для малечі влаштувати свято.  Казка та магія, свято чар і яскравих перевтілень, — все це і не тільки чекало на відвідувачів нової аптеки. До аптеки № 46 м. Немирова завітали справжні Відьмочки, які й показали малюкам дивовижний світ, де було безліч подарунків та сюрпризів, магічних фокусів та запальних танців, яскравих перетворень та щирих посмішок дітей.

Для Компанії КОНЕКС відкриття кожної нової аптеки — хвилюючий момент. Адже ми прагнемо, аби наші аптеки були місцем затишку і доброти, де люди отримували б не тільки кваліфіковану пораду, але підтримку й розуміння. Це так важливо у наш час!

Ми запрошуємо Вас відвідати аптеку КОНЕКС у м. Немирові, і сподіваємося, що аптеки мережі КОНЕКС допоможуть Вам покращити здоров’я та самопочуття!

А також Ви можете переглянути відеосюжет про відкриття аптеки за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hxz5sDPsqa0

[nggallery id=20]31 октября аптечная сеть КОНЕКС торжественно открыла новую аптеку в г. Немиров по адресу ул. Горького, 96. Так получилось, что открытие аптеки совпало с международным днем Хэллоуина (Halloween), в Украине его еще называют праздником Тыквы.

Справедливым было, для взрослых, открытие новой современной аптеки с доступными ценами, качественным ассортиментом и квалифицированным обслуживанием, а для малышей — праздник. Праздник сказки и волшебства, праздник ярких перевоплощений. В аптеку пожаловали настоящие Ведьмочки, которые и показали малышам этот удивительный мир, где было множество подарков и сюрпризов, магических фокусов и зажигательных танцев, новых образов и искренних улыбок детей.

Для Компании КОНЕКС открытие аптеки — волнующий момент, так как мы действительно хотим, чтобы наши аптеки были местом уюта и доброты, местом где люди получали бы не только квалифицированный совет, но поддержку и понимание. Это так важно в наше время!

Мы приглашаем Вас посетить аптеку КОНЕКС в г. Немиров, ведь всем известно, что «самое главное — это здоровье» и аптека КОНЕКС Вам в этом поможет!!

А также Вы можете посмотреть видеосюжет об открытии аптеки по ссылке https://www.youtube.com/watch?v=hxz5sDPsqa0

[nggallery id=20]

Останні новини

Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Відкриваємо нову аптеку в Оліївці (Житомир)!

Сьогодні, 28.11.2023, ми відкриваємо нову аптеку Конекс в селі Оліїівка (м. Житомир), за адресою вул. Рихліка ...

Детальніше...
Усі новини