Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Відкриття аптеки у м. Немирів та свято Гарбуза разом з веселими відьмочками

Головна Новини Відкриття аптеки у м. Немирів та свято Гарбуза разом з веселими відьмочками
Дата публікації: 07.11.2014

31 жовтня аптечна мережа КОНЕКС урочисто відкрила нову аптеку у м. Немирові, за адресою вул. Горького, 96. Так сталось, що відкриття аптеки співпало з міжнародним днем Хеловіну (Halloween), в Україні його ще називають святом Гарбуза.

І хоча свято здебільшого відзначають діти, було вирішено для дорослих, відкрити нову сучасну аптеку з доступними цінами, якісним асортиментом та кваліфікованим обслуговуванням, а для малечі влаштувати свято.  Казка та магія, свято чар і яскравих перевтілень, — все це і не тільки чекало на відвідувачів нової аптеки. До аптеки № 46 м. Немирова завітали справжні Відьмочки, які й показали малюкам дивовижний світ, де було безліч подарунків та сюрпризів, магічних фокусів та запальних танців, яскравих перетворень та щирих посмішок дітей.

Для Компанії КОНЕКС відкриття кожної нової аптеки — хвилюючий момент. Адже ми прагнемо, аби наші аптеки були місцем затишку і доброти, де люди отримували б не тільки кваліфіковану пораду, але підтримку й розуміння. Це так важливо у наш час!

Ми запрошуємо Вас відвідати аптеку КОНЕКС у м. Немирові, і сподіваємося, що аптеки мережі КОНЕКС допоможуть Вам покращити здоров’я та самопочуття!

А також Ви можете переглянути відеосюжет про відкриття аптеки за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hxz5sDPsqa0

[nggallery id=20]31 октября аптечная сеть КОНЕКС торжественно открыла новую аптеку в г. Немиров по адресу ул. Горького, 96. Так получилось, что открытие аптеки совпало с международным днем Хэллоуина (Halloween), в Украине его еще называют праздником Тыквы.

Справедливым было, для взрослых, открытие новой современной аптеки с доступными ценами, качественным ассортиментом и квалифицированным обслуживанием, а для малышей — праздник. Праздник сказки и волшебства, праздник ярких перевоплощений. В аптеку пожаловали настоящие Ведьмочки, которые и показали малышам этот удивительный мир, где было множество подарков и сюрпризов, магических фокусов и зажигательных танцев, новых образов и искренних улыбок детей.

Для Компании КОНЕКС открытие аптеки — волнующий момент, так как мы действительно хотим, чтобы наши аптеки были местом уюта и доброты, местом где люди получали бы не только квалифицированный совет, но поддержку и понимание. Это так важно в наше время!

Мы приглашаем Вас посетить аптеку КОНЕКС в г. Немиров, ведь всем известно, что «самое главное — это здоровье» и аптека КОНЕКС Вам в этом поможет!!

А также Вы можете посмотреть видеосюжет об открытии аптеки по ссылке https://www.youtube.com/watch?v=hxz5sDPsqa0

[nggallery id=20]

Останні новини

З Днем Вишиванки!

Зі святом, Україно! 💙💛 Наш колектив приєднується до святкування Дня вишиванки. Національна пам’ять ...

Детальніше...
Допомагаємо захисникам Батьківщини

Практично не писали про таке, але з перших днів війни ми долучаємось до допомоги тим, хто боронить нашу ...

Детальніше...
15 травня — Міжнародний День Сім’ї

«Ніщо не може бути важливішим ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо куди занесе життя, саме ...

Детальніше...
Знижки та акції завжди під рукою

-5% на все в аптеках «Конекс» В період з 18.05.2022 по 31.05.2022 кожен підписник спільнот «Аптеки ...

Детальніше...
Усі новини