Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Офіційні правила розіграшу смартфону

Головна Офіційні правила розіграшу смартфону

Офіційні правила розіграшу смартфону

 1. Організатором конкурсу є ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс»
 2. Акція проводиться в ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс» у період з 08.08.2023 року по 30.10.2023 року у всіх нових аптечних закладах, що розширили місце провадження з роздрібної торгівлі лікарськими засобами у зазначений період. Організатор залишає за собою право змінити умови акції в односторонньому порядку.
 3. У конкурсі можуть брати участь лише громадяни України, які здійснили покупку в ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс» згідно на суму від 300грн та надали свій номер телефону та ПІБ.
 4. Для участі в акції необхідно:
 • Здійснити покупку в аптеці одним чеком на суму від 300грн.  
 • Надати фармацевту номер телефону та ПІБ для зв’язку з потенційним переможцем у разі перемоги.
 1. Організатор залишає за собою право виключити учасника з розіграшу у випадку, якщо він не відповідає правилам акції.
 2. Подарунками розіграшу є:
 • Samsung Galaxy A04e 3/64Gb
 • Samsung Galaxy A14 4/128Gb
 1. Подарунок не видається в грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягає.
 2. Організатор не несе відповідальності стосовно використання учасником подарунка після одержання.
 3. Участь в акції є безкоштовною.
 4. Дані про переможців акції (прізвища та імена, зазначені в аккаунті) будуть опубліковані на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook» https://www.facebook.com/konex.com.ua/ та на сайті КОНЕКС http://www.konex.com.ua/ на прикінці акції.
 5. Переможець акції буде повідомлений про вручення подарунку шляхом отримання особистого повідомлення на номер телефону зазначений при реєстрації, де буде повідомлена інформація про те, як і коли можна отримати подарунок акції.
 6. Фактичне вручення подарунку акції відбудеться після закінчення акції в аптеці, яка оговорюється особисто.
 7. Якщо переможець не має можливості особисто забрати подарунок, організатор акції за згодою переможця висилає подарунок «Новою поштою» за рахунок отримувача (переможця).
 8. Подарунок можливо отримати тільки при наявності документа, який засвідчує особу та надати копію РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) або Копію сторінок паспорту з П.І.Б. із позначкою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією і номером паспорту ( у разі відмови надання РНОКПП).
 9. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання подарунку акції якщо організатор не зможе зв’язатися з учасником протягом 7(семи) календарних днів можливими засобами зв’язку з незалежних від організатора причин, та якщо учасник з причин, незалежних від організатора, не має можливості одержати подарунок або офіційно відмовився від отримання подарунку.
 10. Беручи участь в конкурсі, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації організатору конкурсу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання їх імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ.
 11. Беручи участь у конкурсі, кожен учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згодний з даними правилами, що зобов’язується їх дотримуватись, ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх збір та обробку організатором конкурсу на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою або будь-якою іншою метою, що не суперечать законодавству України.