Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Умови розіграшу призів до акційної п’ятниці

Головна Умови розіграшу призів до акційної п’ятниці

Офіційні правила розіграшу призів

1. Організатором конкурсу є ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс»

2. Акція проводиться в ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс» у період з 20.11.2023 року по 26.11.2023 року у всіх аптечних закладах мережі Конекс. Організатор залишає за собою право змінити умови акції в односторонньому порядку.

3. У конкурсі можуть брати участь лише громадяни України, які здійснили покупку в ПП «Конекс», ТОВ «Конекс-Фарм», ТОВ «Фармавін», ТОВ «Аптека Конекс» згідно на суму від 800грн та надали свій номер телефону та ПІБ.

4. Для участі в акції необхідно:

  • Здійснити покупку в аптеці одним чеком на суму від 800 грн.
  • Надати фармацевту номер телефону та ПІБ для зв’язку з потенційним переможцем у разі перемоги.
  • Номер телефону та ПІБ учасника фармацевт вказує на зворотній стороні копії чеку та кидає в чек-бокс.

5. Організатор залишає за собою право виключити учасника з розіграшу у випадку, якщо він не відповідає правилам акції.

6. Подарунками розіграшу є:

  • Телевізор Xiaomi Mi TV A2 32″ – 1 шт.
  • Смартфон Samsung Galaxy A14 4/128Gb Silver – 1 шт.
  • Смарт-годинник Xiaomi Amazfit Bip 3 Blue – 3 шт.
  • Тонометр електронний Prolife PA2 Basic автоматичний – 5 шт.
  • Термометр Prolife PDT100 електронний медичний – 20 шт.

7. Подарунок не видається в грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягає.

8. Організатор не несе відповідальності стосовно використання учасником подарунка після одержання.

9. Участь в акції є безкоштовною.

10. Розіграш проводиться шляхом лотереї 04.12.2023 в центральному офісі за адресою м. Вінниця, вул. Київська 136-Г. В лототрон завантажуються чеки зібрані з усіх аптек-учасників в розіграші. Відповідальний за розіграш випадковим чином обирає з лототрону потенційного переможця та оголошує ПІБ учасника. Один учасник може отримати лише один подарунок. Чек учасника на якому не вказані контактні дані та ПІБ вважається недійсним. У випадку якщо відповідальний за розіграш обирає недійсний чек — переможця обирають повторно. Розіграш переможців відбувається до закінчення подарунків. Результати розіграшу будуть оголошені 04.12.2023 о 14:00 у прямій трансляції на нашій сторінці в «Instagram», а також дані про переможців акції (прізвища та імена) будуть опубліковані на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook» та на сайті КОНЕКС на прикінці акції.

11. Переможець акції буде повідомлений про вручення подарунку шляхом отримання особистого повідомлення на номер телефону зазначений при реєстрації, де буде повідомлена інформація про те, як і коли можна отримати подарунок акції.

12. Фактичне вручення подарунку акції відбудеться після проведення розіграшу.

13. Якщо переможець не має можливості особисто забрати подарунок, організатор акції за згодою переможця висилає подарунок «Новою поштою» за рахунок отримувача (переможця).

14. Подарунок можливо отримати тільки при наявності документа, який засвідчує особу та надати копію РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) або Копію сторінок паспорту з П.І.Б. із позначкою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією і номером паспорту ( у разі відмови надання РНОКПП).

15. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання подарунку акції якщо організатор не зможе зв’язатися з учасником протягом 7(семи) календарних днів можливими засобами зв’язку з незалежних від організатора причин, та якщо учасник з причин, незалежних від організатора, не має можливості одержати подарунок або офіційно відмовився від отримання подарунку.

16. Беручи участь в розіграші, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації організатору розіграшу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання їх імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ.

17. Беручи участь у розіграші, кожен учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згодний з даними правилами, що зобов’язується їх дотримуватись, ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх збір та обробку організатором конкурсу на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою або будь-якою іншою метою, що не суперечать законодавству України.