Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

СОЛЯНІ ЛАМПИ! Відтепер в аптеках мережі «Конекс»!

Головна Новини СОЛЯНІ ЛАМПИ! Відтепер в аптеках мережі «Конекс»!
Дата публікації: 22.02.2016

12745484_1739274479635964_3361977103661173103_nЛюди здавна використовували сіль для своїх щоденних потреб. В ті часи сіллю частували тільки самих дорогих гостей, адже вона була в сильному дефіциті.

Сьогодні людство застосовує увесь спектр корисних властивостей мінералів солі – зі столу, де вона була незамінною, сіль перейшла в категорію засобів, що використовуються для краси та здоров’я. Усім відомо, що сіль – це життєво необхідний мінерал для організму людини, а от про те, що вона корисна і для покращення властивостей повітря знає далеко не кожен.

Коли лікарі помітили наскільки корисним є морське повітря для людей з рецидивуючими захворюваннями верхніх дихальних шляхів, вони почали застосовувати соляні шахти. У чому ж секрет користі повітря що контактувало з кристалами солі? Річ у тім, що таке повітря іонізується, через що утворюються негативні аероіони кисню, які володіють підвищеною біологічною активністю. Зазвичай в нашій оселі, через наявність в ній великої кількості різноманітної техніки та електроприладів кількість негативних аероіонів менша приблизно в 6 разів у порівняні з нормою (600 негативних аерофонів на 1 см3), що негативно впливає на здоров’я людини, збільшуючи ризик розвитку астми й інших захворювань.

solyanaya lampa gerb ukrainy2Чи можна якось цьому зарадити? Замість соляної шахти можна використовувати чудову соляну лампу, яка буде виконувати функцію іонізації повітря. Соляна лампа – це світильник, в якому використовується або один цілісний кристал галіта — кам’яної солі, або керамічна форма, в якій лежить багато невеликих кристалів.

При нагріванні солі від електричної лампи, повітря навколо неї починає рухатися і стикаючись з кристалами отримує від них необхідні нашому здоров’ю іони. Іонізації також сприяють пари води, які знаходяться в повітрі. Таким чином соляна лампа являється природним іонізатором повітря, що не має передозувань і протипоказань. Сила її дії прямо пропорційна розміру кристала.

Чим більше кристал солі тим корисніше й ефективніше така лампа. Крім того, що лампа являється чудовим іонізатором і нічником, вона ще може стати провідником прекрасних тонких ароматів, адже на ринку представлені соляні лампи які також являються й аромалампами.

    Соляну лампу рекомендують застосовувати при: 
— бронхіальній астмі з різними клінічними варіантами перебігу;
— рецидивуючому бронхіті;
— нападі утрудненого дихання або удушення;
— алергічному і хронічному риніті;
— алергічному синуситі.

А також для досягнення:
— нормалізації функціонального стану центральної нервової системи;
— зниження втоми;
— заспокійливої, імуномодулюючої дії;
— антистресового впливу.
Включайте лампу перед сном і нехай вона працює до ранку щодня! І ви неодмінно відчуєте як покращується ваше здоров’я, повітря стає легким і духмяним, а проблеми відходять на задній план!

Придбати соляні лампи ви можете в атпеках мережі КОНЕКС за адресою:

  1. вул. Пирогова, 112а
  2. вул. Келецька, 66
  3. Магазин МЕДТОВАРИ вул. Пирогова, 112

Останні новини

З Днем Вишиванки!

Зі святом, Україно! 💙💛 Наш колектив приєднується до святкування Дня вишиванки. Національна пам’ять ...

Детальніше...
Допомагаємо захисникам Батьківщини

Практично не писали про таке, але з перших днів війни ми долучаємось до допомоги тим, хто боронить нашу ...

Детальніше...
15 травня — Міжнародний День Сім’ї

«Ніщо не може бути важливішим ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо куди занесе життя, саме ...

Детальніше...
Знижки та акції завжди під рукою

-5% на все в аптеках «Конекс» В період з 18.05.2022 по 31.05.2022 кожен підписник спільнот «Аптеки ...

Детальніше...
Усі новини