Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Самооборона Майдану вручила подяку колективу КОНЕКС!

Головна Новини Самооборона Майдану вручила подяку колективу КОНЕКС!
Дата публікації: 07.07.2015
91

20150704_1347594 липня в приміщенні «Книжки» Громадське Формування «Самооборона майдану» організувало зустріч волонтерів Вінниччини. Компанія «КОНЕКС» також взяла участь у цьому заході.

Зібрання проходило у форматі конференції на тему: «Шляхи покращення координації дій волонтерів». За словами організаторів, наразі зменшилась активність волонтерського руху і ускладнилась взаємодія між ними.

Розпочали з Гімну України. Запрошений на конференцію представник духовенства, почав свою промову з молитви за тих, хто на передовій, та бійців котрі загинули в боях у зоні АТО. Основним його закликом до громади була настанова не звикати до ситуації, що склалась, а залишатись активними та небайдужими.

Керівник ради волонтерів Військового госпіталю Олена Верлан, розказала про проблеми, з якими волонтери зіштовхуються  щодня: це і працевлаштування бійців АТО, їх диспансеризація, реабілітаційні програми, соціальна адаптація і так далі.

На разі багато чого зроблено, наголосила Олена Олександрівна, проте є постійна необхідність підтримки та допомоги волонтерського руху на Вінниччині.

img007Серед запрошених гостей був представник від влади, народний депутат Геннадій Ткачук. Він подякував присутнім за їх активну позицію та пообіцяв забезпечувати належну законодавчу базу, аби військові та їх сім’ї відчували себе захищеними. «Чиновник має слугувати народу» — такими словами була закінчена доповідь народного депутата.

Цікавий проект запропонували до розгляду представники благодійного фонду «Архангел». Основною ідеєю проекту «Волонтер info» є допомога бійцям АТО в питаннях юридичного, медичного, економічного характеру, про обов’язки та гарантії від держави, на які вони мають право. Такі центри будуть представлені в двох форматах – це намети та власний сайт в мережі Інтернет. Біля госпіталю такий намет вже функціонує, планується також відкриття біля військкомату для батьків солдат. А на сайті, який буде розроблено до даного проекту, усі бажаючі зможуть зареєструватись, аби мати змогу вчасно реагувати на новини та краще координувати свої дії з волонтерами та волонтерськими організаціями нашої області.

Наприкінці конференції було нагороджено подяками організації, які не лишаються байдужими та активно беруть участь у підтримці наших військових на Сході.  Також медалями «За гідність та патріотизм» було нагороджено Голів волонтерського руху районів Вінницької області.

Колектив Компанії «КОНЕКС» також отримав нагороду. Для компанії це велика честь, тому ми вдячні організаторам заходу та й надалі підтримуватимемо наших військовослужбовців, адже тільки в єдності наша сила!20150704_1347594 июля Общественное формирование «Самооборона Майдана» организовало встречу волонтеров Винницкой области. Компания «КОНЕКС» также приняла участие в этом мероприятии.
Собрание проходило в формате конференции на тему: «Пути улучшения координации действий волонтеров». По словам организаторов, на сегодня уменьшилась активность волонтерского движения и усложнились взаимодействия между ними.

Собрание начали с Гимна Украины. Приглашенный на конференцию представитель духовенства, начал свою речь с молитвы за тех, кто на передовой, и бойцов погибших в боях в зоне АТО. Основным его призывом к обществу была установка не привыкать к ситуации, которая сложилась, а оставаться активными и неравнодушными.

Руководитель совета волонтеров Военного госпиталя Елена Верлан, рассказала о проблемах, с которыми волонтеры сталкиваются ежедневно: это и трудоустройство бойцов АТО, их диспансеризация, реабилитационные программы, социальная адаптация и так далее.
На данный момент многое сделано, подчеркнула Елена Александровна, однако есть постоянная необходимость поддержки волонтерского движения на Винниччине.

Среди приглашенных гостей был представитель от власти, народный депутат Геннадий Ткачук. Он поблагодарил присутствующих за их активную позицию и пообещал обеспечивать надлежащую законодательную базу, чтобы военные и их семьи чувствовали себя защищенными. «Чиновники должны служить народу» — такими словами был окончен доклад народного депутата.

img007Интересный проект предложили к рассмотрению представители благотворительного фонда «Архангел». Основная идея проекта «Волонтер info» состоит в том, чтобы помочь бойцам АТО в вопросах юридического, медицинского, экономического характера, а также в вопросах об обязанностях и гарантиях от государства, на которые они имеют право.

Такие центры будут представлены в двух форматах — это палатки и собственный сайт в сети Интернет. Одна информационная палатка уже функционирует на територии Военного госпиталя, планируется открытие еще одной возле военкомата для родителей солдат. А на сайте, который будет разработан к данному проекту, все желающие смогут зарегистрироваться, чтобы иметь возможность своевременно реагировать на новости и лучше координироваться с действиями волонтеров и волонтерских организаций нашей области.

В конце конференции вручили благодарности тем организациям, которые не остаются равнодушными и активно участвуют в поддержке наших военных на Востоке. Также медалями «За достоинство и патриотизм» были награждены главы волонтерского движения районов Винницкой области.
Коллектив Компании «КОНЕКС» также получил награду. Для компании это большая честь, поэтому мы благодарны организаторам мероприятия и в дальнейшем будем поддерживать наших военнослужащих, ведь только в единстве наша сила!

Останні новини

Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Відкриваємо нову аптеку в Оліївці (Житомир)!

Сьогодні, 28.11.2023, ми відкриваємо нову аптеку Конекс в селі Оліїівка (м. Житомир), за адресою вул. Рихліка ...

Детальніше...
Усі новини