Історія компанії

DSC_1043Компанія КОНЕКС на фармацевтичному ринку з 1995 року. Це потужна  оптово-роздрібна  фармацевтична компанія центрального регіону України.  Професійна команда компанії ось уже понад 20 років допомагає людям бути здоровими! Колектив підприємства – це понад 800 співробітників, 600 з яких мають фармацевтичну і медичну освіту високого рівня. 

Основні види діяльності: роздрібна  та оптова торгівля фармацевтичними товарами, медична практика, власне виробництво фітопродукції.

Сьогодні торговельна мережа КОНЕКС налічує понад 90 аптек, з них 7 фарммаркетів – формат аптеки з широким асортиментом і відкритою системою продажів.

У будь-якій точці міста Вінниці можна знайти високоякісну продукцію різних напрямів: лікарські засоби, товари медичного призначення, косметичну і фіто продукцію.DSC_1715 - копия

Оцінити якість продукції та рівень обслуговування в аптеках КОНЕКС також змогли жителі Хмельницького, Хмільника, Ладижина, Бару, Бершаді, Калинівки, Могилів – Подільського, Немирова, Шаргорода, Жмеринки, Тульчина, Козятина, Гайсина, Липовця, Іллінців, Тиврова, Томашполя, Ямполя, Оратова, Піщанки, Турбова, Тростянця, Умані, Крижополя, Літина, Житомира.

 В аптеках мережі КОНЕКС кожен покупець може завжди придбати необхідну продукцію цілодобово. Достатній вміст і безперервний режим роботи складських приміщень дозволяє забезпечити великим асортиментом продукції не лише аптеки нашої компанії, а й оптових клієнтів: лікувальні заклади, аптеки, аптечні пункти в різних регіонах України.

Для оптових клієнтів завжди оперативно і якісно працює команда менеджерів-професіоналів, які спеціалізуються на оптовій торгівлі лікарських засобів і товарів медичного призначення.

Відділ логістики забезпечує своєчасність і стабільність постачань в будь-яку точку України.

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися