Довідкова аптек

Подяка компанії КОНЕКС за допомогу та активну підтримку бійців Української армії!

89 липня 2014 року компанії КОНЕКС було вручено Подяку  від начальника штабу з охорони громадського порядку Вінницького району «Народна Самооборона» В.П. Хомяк за допомогу та підтримку в забезпеченні та організації доставки медикаментів бійцям української армії та добровольцям «Народна Самооборона», які виконують бойові завдання захисту Батьківщини і оборони Державних кордонів.

Впродовж усього періоду проведення АТО компанія КОНЕКС активно підтримує військових.  Підприємство в екстреному режимі надає медичну допомогу у вигляді необхідних медикаментів та укомплектовуванні індивідуальних медичних аптечок для кожного бійця – це і кровозупинні препарати, приладдя для перев’язок, протигрибкові препарати, засоби проти комарів та кліщів, антибіотики та інше.

Окрім допомоги військовослужбовцям в зоні АТО компанія опікується постраждалими, які знаходяться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі у м. Вінниця. Понад 200 поранених Української армії повністю забезпечені необхідними медикаментами впродовж усього курсу лікування та реабілітації.

Також підприємство КОНЕКС за власною ініціативою та за допомогою громадських організацій, постачає необхідні ліки у медичний військово-польовий госпіталь в зоні АТО, що функціонує на базі Вінницького військово-медичного клінічного госпіталю.

За одноголосним рішенням колективу компанії було зібрано кошти для придбання необхідних речей постраждалим: предметів одягу та особистої гігієни, електроприладів, продуктів харчування. Члени колективу неодноразово відвідували постраждалих, які знаходяться на реабілітації у ВМКЦ для підняття настрою та бойового духу.

Не дивлячись на біль і страждання, що перенесли ці люди, вони не втрачають оптимізму та впевненості у кращому майбутньому нашої країни!

Слава Україні! Героям Слава!

(1 оцінок, средня: 5.00 )
Loading ... Loading ...

Останні новини

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися