Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Подяка компанії КОНЕКС за допомогу та активну підтримку бійців Української армії!

Головна Новини Подяка компанії КОНЕКС за допомогу та активну підтримку бійців Української армії!
Дата публікації: 25.07.2014
149

89 липня 2014 року компанії КОНЕКС було вручено Подяку  від начальника штабу з охорони громадського порядку Вінницького району «Народна Самооборона» В.П. Хомяк за допомогу та підтримку в забезпеченні та організації доставки медикаментів бійцям української армії та добровольцям «Народна Самооборона», які виконують бойові завдання захисту Батьківщини і оборони Державних кордонів.

Впродовж усього періоду проведення АТО компанія КОНЕКС активно підтримує військових.  Підприємство в екстреному режимі надає медичну допомогу у вигляді необхідних медикаментів та укомплектовуванні індивідуальних медичних аптечок для кожного бійця – це і кровозупинні препарати, приладдя для перев’язок, протигрибкові препарати, засоби проти комарів та кліщів, антибіотики та інше.

Окрім допомоги військовослужбовцям в зоні АТО компанія опікується постраждалими, які знаходяться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі у м. Вінниця. Понад 200 поранених Української армії повністю забезпечені необхідними медикаментами впродовж усього курсу лікування та реабілітації.

Також підприємство КОНЕКС за власною ініціативою та за допомогою громадських організацій, постачає необхідні ліки у медичний військово-польовий госпіталь в зоні АТО, що функціонує на базі Вінницького військово-медичного клінічного госпіталю.

За одноголосним рішенням колективу компанії було зібрано кошти для придбання необхідних речей постраждалим: предметів одягу та особистої гігієни, електроприладів, продуктів харчування. Члени колективу неодноразово відвідували постраждалих, які знаходяться на реабілітації у ВМКЦ для підняття настрою та бойового духу.

Не дивлячись на біль і страждання, що перенесли ці люди, вони не втрачають оптимізму та впевненості у кращому майбутньому нашої країни!

Слава Україні! Героям Слава!

89 июля 2014 года ЧП КОНЕКС была вручена Благодарность от начальника штаба по охране общественного порядка Винницкого района «Народная Самооборона» В.П. Хомяк за помощь и поддержку в обеспечении и организации доставки медикаментов бойцам Украинской армии и добровольцам «Народная Самооборона», которые выполняют боевые задачи по защите Отечества и обороне государственных границ.

На протяжении всего периода проведения АТО компания КОНЕКС активно поддерживает военных в этой нелегкой задаче, предприятие в экстренном режиме оказывает медицинскую помощь в виде необходимых медикаментов и укомплектовании индивидуальных медицинских аптечек для каждого служащего — это и кровоостанавливающие препараты, материалы для перевязок, противогрибковые препараты , средства против комаров и клещей, антибиотики и другие.

Кроме помощи военнослужащим в зоне АТО компания заботится о пострадавших, которые находятся на лечении в военно-медицинском клиническом центре в г. Винница, а это около 100 человек, которые полностью обеспечены необходимыми медикаментами на протяжении всего курса лечения и реабилитации.

Также предприятие по собственной инициативе, с помощью общественных организаций, поставляет необходимые лекарства в медицинский военно-полевой госпиталь в зоне АТО, который функционирует на базе Винницкого военно-медицинского клинического госпиталя.

По единогласному решению сотрудниками нашей фирмы были собраны средства для приобретения необходимых вещей пострадавшим: предметы одежды и личной гигиены, электрочайник, фрукты и овощи, сладости, а также посещение пострадавших, для поднятия настроения и боевого духа.

Несмотря на усталость и страдания, которые перенесли эти люди, они не теряют оптимизма и уверенности в светлом будущем нашей страны!

Слава Украине! Героям Слава!

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини