Довідкова аптек: 0 (800) 35-30-30  (безкоштовна гаряча лінія)

Розміщення реклами

Залучення нових клієнтів і збільшення продажів в аптеці – основні завдання, що стоять при виборі тих, або інших рекламних інструментів. Тим часом, маркетинг в аптеці не обмежується зовнішньою рекламою, або коригуванням цінової політики.

Сьогодні багато хто під час пошуку аптечних товарів звертається до мережі Інтернет. Їх цікавить інформація про розташування найближчих аптек, а також наявність та вартість необхідних лікарських засобів. Ці люди цінують свій час і сили.

Тому ми пропонуємо нашим постачальникам можливість розміщення реклами на нашому сайті,  в корпоративній газеті та запуск промо-роликів  на ТБ в усій мережі аптек КОНЕКС.

А також новою додатковою  послугою мережі аптек КОНЕКС  є робота кваліфікованих промоутерів,  безпосередньо біля точок продажу, які не тільки донесуть важливу інформацію про товар до споживачів, підвищуючи їх обізнаність, а також збільшать якісні показники продажів.

За детальною інформацією звертайтесь у відділ маркетингу за прямим номером телефону 53-15-68

IMG_6949  IMG_6930

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися