Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Корисні властивості насіння льону

Головна Новини Корисні властивості насіння льону
Дата публікації: 13.08.2017
230

Дуже цінним і корисним для людини продуктом насіння рослини льон є тому, що містять велику кількість слизу або водорозчинній клітковини, лігнанов, вітамінів групи В і Омега-кислот.

Водорозчинна клітковина в льняному сім`ї діє як цілющий м`який бальзам, що обволікає стінки шлунка і кишечника, тому запобігає їх пошкодження, роздратування, заліковує ранки, не дозволяє холестерину «всмоктуватися» в кров. Вона настільки міцно просочує внутрішні стінки шлунково-кишкового тракту, що не відшаровується при надходженні грубої клітковини і не заважає очищенню.

У насінні льону присутній великий набір вітамінів В, які активно беруть участь у вуглеводному обміні. Наприклад, достатня кількість В 1 допомагає нам повноцінно засвоювати цукор.

Фенольні сполуки (лігнано) або рослинні гормони корисні організму людини для того, щоб очистити кров і судини. Тим самим допомагають нам уникнути появу і накопичення склеротичних бляшок, а це значить, вчасно уникнути серцевих проблем і інсультів. Якщо використовувати в своєму щоденному раціоні насіння льону, то можна попередити онкологічні захворювання.

Омега кислоти, що містяться в насінні і маслі насіння льону, можна порівняти з амінокислотами містяться в м`ясі і сої, вони забезпечують нормальний обмін речовин в організмі, сприяють кращому засвоєння корисних речовин, блокують запальні процеси. До того ж не тільки при прийомах усередину, нанесене на шкіру масло вилікує екзему, опіки, нейродерміт тощо Що лікують насіння льону?

Корисні властивості лляного насіння використовують при лікуванні виразок, запалень (нирок, сечового міхура, органів дихання), запорів і метеоризмі, для виведення токсинів (наприклад, при отруєнні важкими металами).

Долучайтесь до конкурсу та вигравайте набір корисних ОРГАНІЧНИХ ФІТОЧАЇВ ТМ «Phytosvit», адже для виробництва фіточаїв ТОВ «Фітосвіт ЛТД» вирощують сировину на екологічно чистих землях Вінницької області!

Детальніші правила конкурсу дивіться на офіційній сторінці у «Facebook» МЕРЕЖА АПТЕК КОНЕКС

14690673

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини