Довідкова аптек

КОМПАНІЯ «ФІТОСВІТ» – перший в Україні сертифікований виробник органічної лікарської рослинної сировини

titulka_На сьогодні компанія ФІТОСВІТ ЛТД є першим і єдиним сертифікованим виробником лікарської рослинної сировини. Продукція компанії ФІТОСВІТ ЛТД виготовляється під ТМ «Золота лінія здоров’я» є органічною.

Мережа аптек КОНЕКС – ексклюзивний дистриб’ютор органічних фіточаїв ТМ «Золота лінія здоров’я» на Україні.

ТОВ ФІТОСВІТ ЛТД єдиний, серед інших виробників, вирощує сировину на 1000га екологічно чистих земель Вінницької області, з яких 300га сертифіковані Інститутом екологічного маркетингу Швейцарії. Поля підприємства віддалені від доріг та промислових об’єктів, вони знаходяться в екологічно чистих зонах с. Калнишівка Тиврівського та с. Майдан Вінницького районів.

Представники української сертифікаційної компанії «Органік стандарт» щороку інспектують вирощування сільськогосподарських культур компанією ФІТОСВІТ ЛТД (поля, приміщення, документи, технології вирощування сировини на полях, умови її сушки та зберігання).

Згідно звіту перевірки Інститутом екологічного маркетингу Швейцарії, прийнято рішення щодо видачі сертифікату органіки компанії ФІТОСВІТ. Щоб отримати цей статус, компанія ФІТОСВІТ пройшла перехідний період, тривалістю до трьох років, протягом якого угіддя доглядали без застосування хімії. Таких правил компанія дотримується і тепер.

Варто знати, що органічні продукти – це продукція сільського господарства та харчової промисловості, що виготовлена відповідно до затверджених правил, які передбачають виключення використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також забороняють використання ГМО.

Ринок органічних продуктів набуває все більшої популярності. За даними соціологічних опитувань, 79% жителів України бажають, аби на їхньому столі була органічна продукція.Print

Компанія ФІТОСВІТ більшість своїх трав збирає вручну, лише для збору ромашки використовують міні-комбайн.

Якість продукції також знаходиться на високому рівні, оскільки з цією метою керівництво компанії створило власну акредитовану лабораторію.

Компанія ФІТОСВІТ може стверджувати, що контролює якість від першого паростка рослини до кінцевого продукту.

Найменування асортименту компанії ФІТОСВІТ представлені таким чином, щоб максимально задовольнити різноманітні смаки споживача. Для різних категорій населення монотрави представлені в різному пакуванні. Картонні упаковки забезпечують зручність довготривалого зберігання продукції та легкість транспортування. Також продукція з моносировини представлена у фільтр-пакетах, що надає можливість турботи про здоров’я як вдома так і на роботі.

На сьогодні органічними позиціями фіточаю є: квітки календули лікарської, ромашки, насіння льону, трава череди, листя м’яти, шавлії, подорожника, трава меліси, ехінацеї, кропиви собачої. Інші позиції дієтичних добавок фіточаїв також складаються з екологічно чистої сировини, що закуповується власною заготівельною бригадою.

Компанія ФІТОСВІТ спеціалізується на виготовленні  трав’яних зборів з лікарських трав. Усі складові кожного збору поєднанні з дотриманням основних правил фітотерапії. Кількість складових не перевищує шести інгредієнтів. Використовуються лише трави характерні для нашої країни, адже як до будь-якої нової страви організм людини повинен звикнути, так і до трав вирощених в інших кліматичних умовах необхідне пристосування організму.

Тому бажано, щоб складники трав’яних зборів були для Вас знайомими. Оптимальною кількістю компонентів збору вважається 4-5-6 видів трав, з яких 1-2 рослини діють на основну причину захворювання, 1-2 впливають на усунення супутніх симптомів, і 1-2 компоненти для коригування смаку та загального зміцнення організму.

365Компанія виготовляє наступні види трав’яних зборів:

від застуди – найбільш актуальний у холодні місяці, складається з липи, бузини, календули та ромашки. Дуже смачний навіть для щоденного вживання.

шлунковий – для лікування та профілактики шлунково-кишкових захворювань. До його складу входять: кора крушини, листя кропиви дводомної, листя м’яти перцевої, кореневище аїру, кореневище з коріння валеріани лікарської.

печінковий – для покращення функціонального стану печінки. Складається з трави споришу, стовпчиків з приймочками кукурудзи звичайної та трави деревію звичайного.

для підвищення лактації – фіточай для покращення функції виділення молока у годуючих матерів та збагачення організму вітамінами. Складається з плодів кропу запашного, анісу, трави буркуна лікарського, кропиви дводомної.

для схуднення – сечогінний, очищує організм від екзо- та ендогенних токсичних речовин, заспокійливий та зменшуючий апетит фіточай. До складу входять: листя берези повислої, корінь петрушки, стовпчики з приймочками кукурудзи звичайної, корінь солодки, листя м’яти перцевої, трави хвоща польового, квітки липи та кореневище з коренями валеріани лікарської.

послаблюючий – має послаблюючу дію та нормалізує функції шлунково-кишкового тракту, складається з кори крушини ламкої, листя кропиви дводомної та трави деревію звичайного.

заспокійливий – має заспокійливу, нормалізуючу дію на організм, складається з м’яти, меліси, кореня валеріани та хмелю.

Фіточаї ТМ «Золота лінія здоров’я» можна знайти в аптеках, фітоаптеках, фітоцентрах, органічних магазинах та аптечних мережах на всій території Україні.

Якість, користь та безпечність продукції гарантують сертифікаційний орган та виробник.

Зміцнюйте своє здоров’я та підтримуйте імунітет разом з органічними чаями від компанії ФІТОСВІТ!

(Оцінити статтю)
Loading ... Loading ...

Останні новини

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися