Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

Фітотека® — єдність природи і медицини

Головна Новини Фітотека® — єдність природи і медицини
Дата публікації: 27.02.2015
142

У сформованій ринковій ситуації досить актуальним є диференційований підхід до розвитку аптечної індустрії. У 2012 році фармацевтична компанія Біонорика СЕ запропонувала ідею щодо оптимізації сервісу для споживачів в аптеці у вигляді впровадження нового проекту — Фітотека®/ Phytothek®.

?????????????????????????Фітотека® — що це?

Майже 80% населення України віддає перевагу рослинним препаратам. Але тільки 19% реалізованих безрецептурних ліків становлять ліки рослинного походження. В останні десятиліття дослідження в цій області досягли великого прогресу. В результаті з’явилися ефективні та безпечні препарати. Оскільки препарати на рослинній основі мають різноманітні фармакологічні ефекти, консультація компетентних фахівців особливо важлива. Для того, щоб відповідати високим вимогам споживачів щодо якості та професійних консультаційних послуг, і була створена Фітотека®.

Фітотека® — це спеціалізований відділ в аптеці, де Ви гарантовано можете придбати кращі рослинні препарати українських та зарубіжних виробників, ефективність і безпека яких доведена численними клінічними дослідженнями, а також отримати професійну консультацію з питань фітотерапії.
IMG_2949На думку Голови правління Біонорика СЕ, професора Міхаеля А. Поппа, проект Phytothek®/ Фітотека® дозволить звернути увагу більшої частини споживачів рослинних лікарських засобів на те, що високоякісні фітопрепарати і компетентну консультацію можна отримати тільки в аптеці.

Перші Фітотеки відкрилися в Німеччині в 2011 році, сьогодні в проекті беруть участь більше 800 аптек. Бренд Phytothek® / Фітотека® представлений в різних країнах (Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Молдова), легко впізнаваний і відрізняється тільки в мовному аспекті.

IMG_2988В Україні перші Фітотеки були відкриті в грудні 2012 року в декількох аптечних закладах Києва. Сьогодні проект активно розширюється та набирає обертів. Ідею проекту підтримали 15 аптечних мереж в різних регіонах України.

Метою проекту Фітотека® є привернення уваги українських споживачів до високоякісних інноваційних лікарських засобів на рослинній основі та формування культури лікування препаратами безрецептурного відпуску.

ФІТОТЕКА® / PHYTOTHEK® — ЦЕ:

— Якісні та ефективні лікарські засоби на рослинній основі

— Професійні консультації

— Безліч інформації та різних пропозицій в допомогу здоров’ю споживачів

Науково доведена ефективність і безпека лікарських препаратів — обов’язкова умова при рекомендації використання засобу для лікування!

Отримати професійну консультацію з питань фітотерапії можна в аптеках, де відкриті спеціалізовані відділи Фітотека®:

    Місто

                Аптека

                 Адреса

Вінниця Аптека №2 мережі аптек «Конекс» вул. Пирогова, 112-а
Вінниця Аптека №50 мережі аптек «Конекс» вул. Пирогова, 52-а

IMG_7576   20150124_102048

В сложившейся рыночной ситуации весьма актуальным является дифференцированный подход к развитию аптечной индустрии. В 2012 г. фармацевтическая компания Бионорика СЕ предложила идею по оптимизации сервиса для потребителей в аптеке в виде внедрения нового проекта — Фитотека® / Phytothek®.

?????????????????????????Фитотека® — что это?

Почти 80% населения Украины отдает предпочтение растительным препаратам. Но только 19% реализованных безрецептурных лекарств составляют лекарства растительного происхождения. В последние десятилетия исследования в этой области достигли большого прогресса. В результате появились эффективные и безопасные препараты. Поскольку препараты на растительной основе обладают многообразием фармакологических эффектов, консультация компетентных специалистов особенно важна. Для того чтобы соответствовать высоким требованиям потребителей относительно качества и профессиональных консультационных услуг и была создана Фитотека®.

Фитотека® — это специализированный отдел в аптеке, где Вы гарантированно можете приобрести лучшие растительные препараты украинских и зарубежных производителей, эффективность и безопасность которых доказана многочисленными клиническими исследованиями, а также получить профессиональную консультацию по вопросам фитотерапии.

IMG_2949По мнению Председателя правления компании Бионорика СЕ, профессора Михаэля А. Поппа, проект Phytothek® / Фитотека® позволит обратить внимание большей части потребителей растительных лекарственных средств на то, что высококачественные фитопрепараты и компетентную консультацию можно получить только в аптеке.

IMG_2988Первые Фитотеки открылись в Германии в 2011 году, сегодня в проекте участвуют более 800 аптек. Бренд Phytothek®/ Фитотека® представлен в разных странах (Украина, Россия, Беларусь, Казахстан, Молдова), легко узнаваем и отличается только в языковом аспекте.

В Украине первые Фитотеки были открыты в декабре 2012 года в нескольких аптечных учреждениях Киева. Сегодня проект активно расширяется и набирает обороты. Идею проекта поддержали 15 аптечных сетей в различных регионах Украины.

Целью проекта Фитотека® является привлечение внимания украинских потребителей к высококачественным инновационным лекарственным средствам на растительной основе и формирование культуры лечения препаратами безрецептурного отпуска.

ФИТОТЕКА® / PHYTOTHEK® — ЭТО:

— Качественные лекарственные средства на растительной основе

— Профессиональные консультации

— Множество информации в помощь здоровью потребителей

 

Научно доказанная эффективность и безопасность лекарственных препаратов — обязательное условие при рекомендации использования средства для лечения!

Получить профессиональную консультацию по вопросам фитотерапии можно в аптеках, где открыты специализированные отделы Фитотека®:

   Город

                  Аптека

                 Адрес

Винница Аптека №2 сети аптек «Конекс» ул. Пирогова, 112-а
Винница Аптека №50 сети аптек «Конекс» ул. Пирогова, 52-а

IMG_7576      20150124_102048

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини