Довідкова аптек

День пам’яті та примирення в Україні

Сьогодні – 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 рр.

Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак. Квітка маку вже давно використовується в різних країнах світу. Однак, в Україні на заходах, приурочених до дня завершення Другої світової війни, масово цей символ став з’являтися тільки в 2014 році. Крім того, традиційний символ пам’яті зазнав певних стилістичних змін і своєму сучасному вигляду завдячує харківському дизайнеру Сергію Мішакіну. Тепер він, з одного боку, нагадує спрощене зображення квітки маку, а з іншого – слід від кулі. А гасло – «Ніколи знову» – неначе закликає кожного нагадати про внесок України у перемогу над нацизмом і ті втрати та жертви, яких зазнав український народ у роки Другої світової.

Отже, давайте разом вшановувати пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства.

З Днем пам’яті і примирення!

0900

(2 оцінок, средня: 5.00 )
Loading ... Loading ...

Останні новини

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися