Слідкуй за нами:
Довідкова аптек:

5 помилок про артеріальний тиск

Головна Новини 5 помилок про артеріальний тиск
Дата публікації: 15.05.2017
126

Підвищений тиск — найчастіша скарга, з якою ми звертаємося до лікаря. Ця хвороба підступна тим, що людина може взагалі її не відчувати, бо специфічних симптомів підвищення тиску не існує. Однак, смертність від серцево-судин­них захворювань займає першість у світі, в Україні цей показник становить 62,5% загальної смертності.

Пропонуємо Вашій увазі 5 найпоширеніших помилок про артеріальний тиск:

1. Гіпертонія передається тільки в спадщину.

Дійсно, дане захворювання частіше виникає у людей з генетичної схильністю до захворювання. Однак у 90 відсотків пацієнтів лікарі не можуть встановити точну причину гіпертонічної хвороби і називають її первинної.

2. Неправильний прийом ліків.

Ліки повинні підбиратися суворо індивідуально і призначатися поступово, особливо, якщо людина страждає від серцевої недостатності. Іноді пацієнти, побоюючись звикання до ліків, вважають, що їх потрібно частіше міняти. Але міняти препарат самостійно, без медичного показання, не можна!

3. Мама все знає

Навіть якщо хтось з родичів — гіпертонік, звертатися до нього за лікарською консультацією, все одно що грати в рулетку. Шансів, що його рекомендації виявляться дієві у вашому випадку — дуже мало. «Свої» ліки слід підбирати залежно від динаміки коливання тиску, супутніх захворювань і загального стану.

4. При гіпотонії весь час тягне на солодке

Люди зі зниженим тиском — практично завжди ласуни і соні. Справа в тому, що при гіпотонії внутрішні органи, включаючи головний мозок, гірше забезпечуються кров’ю. Обмінні процеси у гіпотоніків уповільнені, вони часто скаржаться на знижений тонус та млявість.

5. При зниженому тиску спортом займатися не можна

Гіпотоніки намагаються уникати фізичної активності, адже вона вимагає від них дуже великої віддачі сил. Але фахівці наполягають: людям зі зниженим тиском вона, тим не менше, необхідна. Головне — вміти правильно розподіляти навантаження.

Піклуючись про Ваше здоров’я, аптечна мережа КОНЕКС запрошує на БЕЗКОШТОВНІ заміри артеріального тиску від ТМ «dr. Frei», які будуть відбуватися 16 травня з 10:00 до 14:00 години за адресою: місто Вінниця, вулиця Ватутіна, 35.

Тримайте під контролем своє здоров’я разом з аптечною мережею КОНЕКС!

preparati-scho-znizhuyut-arteralniy-tisk_581

Останні новини

Ювілейна аптека Конекс!

10.04.2024 відкрито чергову аптеку Конекс, яка стала ювілейною (200-ю)! Це особливий момент для нас, який свідчить ...

Детальніше...
Аптека Конекс відтепер і у Нетішині!

Привіт! Раді повідомити, що 14.02.2024 відкрилась нова аптека мережі адрес здоров’я Конекс у м.Нетішин ...

Детальніше...
Урааа! Тепер ми в Києві!

Привіт! Раді повідомити про відкриття нашої першої аптеки у Києві! Вона знаходиться за адресою Берестейський ...

Детальніше...
Аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово

З 01.12.2023 року аптека Конекс №26 у Вінниці тепер працює цілодобово та без перерв! Аптека знаходиться за адресою ...

Детальніше...
Усі новини