Довідкова аптек

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друзі, ми раді повідомити Вам результати розіграшу. Нагадуємо, що цього разу призерів у нас двоє – і нам від цього вдвічі приємніше!

Переможець був обраний за допомогою сервісу www.random.org та отримує ПОДАРУНОК конкурсу, а саме набір масок ТМ EKEL, до складу якого входить 10 тканинних масок для обличчя, а також друг переможця, який був відмічений ним у коментарі під публікацією з умовами конкурсу отримує у ПОДАРУНОК набір масок ТМ EKEL, до складу якого входить 5 тканинних масок для обличчя.

Переможцем конкурсу стає Наталія Кузнєцова, яка отримує набір масок ТМ EKEL, до складу якого входить 10 тканинних масок, а також, друг переможця Ольга Бондаренко, яка була відмічена у коментарі під публікацією з умовами конкурсу, також отримує набір масок, до складу якого входить 5 тканинних масок.

Результати конкурсу ви можете переглянути за посиланням РЕЗУЛЬТАТИ

Щиро дякуємо всім учасникам за участь! Але на цьому ПОДАРУНКИ не закінчуються! На Вас чекає ще безліч конкурсів, акцій та вигідних пропозицій.

Слідкуйте за новинами аптечної мережі КОНЕКС та не пропустіть найцікавішого!

З любов’ю та турботою аптечна мережа КОНЕКС!

Web 

(Оцінити статтю)
Loading ... Loading ...

Останні новини

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися