Роздрібна торгівля

Без имени-3Головне завдання колективу мережі аптек КОНЕКС – перетворити кожну нашу аптеку на центр здоров’я та краси, де людину уважно вислухають, нададуть кваліфіковану консультацію, своєчасно донесуть інформацію про тенденції фармацевтичного і косметичного ринків.

Таким чином, будь-яка покупка, здійснена в аптечній мережі КОНЕКС стає ще одним кроком до здоров’я.

Роздрібна мережа компанії КОНЕКС розпочала свою діяльність у 1995 році, з метою більшого задоволення попиту населення медикаментами, товарами медичного призначення і складалася з однієї аптеки та 2 аптечних кіосків.

За короткий час вона перетворилася у найпотужнішу аптечну мережу Центрального регіону України. Станом на 2016 рік торговельна мережа КОНЕКС налічує понад 90 аптек, в яких працює до 900 співробітників.

Мережа аптек КОНЕКС постійно вдосконалює рівень знань своїх працівників. Для цього використовуються сучасні методики та нові технології практичного застосування отриманих знань, яких навчає кваліфікований лектор.

Ми успішно працюємо у Вінниці, Хмільнику, Хмельницькому, Шаргороді, Немирові, Бару, Могилеві-Подільському, Ладижині, Калинівці, Гайсині, Липовці, Іллінцях, Тиврові, Томашполі, Умані, Ямполі, Оратові, Піщанці, Турбові, Тростянці, Жмеринці, Козятині, Крижополі, Тульчині, Літині, Житомирі. Вперше в Центральному регіоні України нашим підприємством створена сучасна мережа фарммаркетів – це формат аптеки з широким асортиментом і відкритою системою продажів.

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися