Довідкова аптек: 0 (800) 35-30-30  (безкоштовна гаряча лінія)

Оптова торгівля

litsoОдним із масштабних напрямків діяльності підприємства КОНЕКС є оптова торгівля лікарськими засобами і предметами медичного призначення, якими впродовж 14 років займається оптовий відділ компанії.

Колектив оптового відділу – це 15 професіоналів, які володіють широким кругозором знань, оперативністю, комунікабельністю і великим досвідом у сфері продажів.

Клієнтська база охоплює не лише Вінницю і Вінницьку область, але також і Житомирську, Київську, Черкаську, Кіровоградську, Одеську, Миколаївську, Запорізьку, Тернопільську, Львівську, Хмельницьку і Чернівецьку області.

Оптовий відділ компанії працює з усіма сегментами фармацевтичного ринку – це одиничні аптеки, аптечні мережі, а також велика кількість лікувальних установ обласних та районних центрів.operator_kassir

В оптовому асортименті компанії постійно підтримується понад 10.000 найменувань медикаментів, товарів медичного призначення, лікувальної косметики, фітопродукції.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта є основним пріоритетом в повсякденній роботі оптового відділу.

Для того, щоб наші клієнти могли завжди придбати необхідну продукцію, у Вінниці цілодобово працює аптечний склад, який повністю відповідає усім сучасним вимогам, рекомендованим до фармацевтичних складів.

Велика площа складських приміщень дозволяє забезпечити якісним асортиментом продукції не лише аптеки нашої компанії, але і оптових клієнтів: лікувальні заклади, аптеки, аптечні пункти в різних регіонах України.

Всі лікарські засоби підтверджені сертифікатами якості, асортимент складу постійно підтримується і розширюється, залежно від потреб ринку.

Відділ логістики забезпечує своєчасність доставки в будь-яку точку України. У екстрених випадках доставка товару для лікувальних закладів здійснюється протягом 1-2-х годин.

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися