Довідкова аптек: 0 (800) 35-30-30  (безкоштовна гаряча лінія)

Наші переваги

04 copyГоловними перевагами мережі аптек КОНЕКС ми вважаємо широкий асортимент нашої продукції, якість та рівень обслуговування клієнтів, доступність цін, а також використання сучасних технологій ведення бізнесу у фармацевтичній сфері.

У будь-якій точці нашого міста можна знайти високоякісну продукцію різних напрямів: лікарські засоби, товари медичного призначення, косметичну та фітопродукцію.

Сьогодні мережа аптек КОНЕКС пропонує понад 15 тис. найменувань товарів.

Ми з повною відповідальністю добираємо асортимент наших товарів: все, що продається в аптеці – сертифікована продукція. А також розширюємо структуру звичайних аптек до формату фарммаркету, де крім  лікарських засобів, кожен бажаючий може придбати необхідні супутні товари.

Для зручності клієнтів працює довідкова служба, в якій медичний фахівець завжди оперативно надасть достовірну інформацію про лікарські засоби, їх вартість та наявність в аптечній мережі.

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися