“День здоров’я” в мережі аптек КОНЕКС!

17 квітня  2014 року в аптеках мережі КОНЕКС м. Вінниці відбувся щорічний День здоров’я. Його учасниками стали відвідувачі аптек КОНЕКС.  Працівники “першого столу” (фармацевти, провізори) вітали усіх зі святом, бажаючи міцного здоров’я, довголіття, миру та добра. Відвідувачам дарували невеликі подарунки, а також дивували індивідуальними передбаченнями для кожного.

Окрім подарунків, в аптеках проводились безкоштовні дегустації органічних чаїв від компанії ФІТОСВІТ, продукцію якої, за бажанням, можна було придбати на місцях.

Також в аптеках мережі КОНЕКС, за адресою м. Вінниця, вул. Ватутіна, 35 та вул. Київська, 68а відбулося безкоштовне вимірювання рівня глюкози в крові. Бажаючі могли пройти дану процедуру не виходячи з аптеки. Загалом, у цей день працівники аптеки надали консультації майже 200 мешканцям нашого міста.

Більшість клієнтів не очікували такої кількості приємних сюрпризів від компанії КОНЕКС, а відтак були задоволені таким заходом.

Не дивлячись на будь-які життєві обставини, компанія КОНЕКС завжди намагається дарувати частинку тепла та гарного настрою нашим відвідувачам!

Ми дякуємо Вам за довіру!

(Оцінити статтю)
Loading ... Loading ...

Останнє

Порада на день:

Для відновлення структури сильно пошкоджених кінчиків волосся і для профілактики перетину використовуйте масло авокадо. Нанесіть його на кінчики в невеликій кількості не змиваючи. Волосся буде виглядати більш здоровим та доглянутим.

Аптечна довідка додаток до смартфону

На нашому сайті почала функціонувати послуга «Онлайн замовлення ліків». Чи користувались Ви даним сервісом?

Результат Голосую
Завантаження ... Завантаження ...

Підписка на новини

Введіть свій e-mail, щоб отримувати повідомлення про новини та корисну інформацію з нашого сайту

Відписатися